Toote- ja reklaamfotode pildistamine

Kvaliteetsed toote- ja reklaamfotod on justkui visiitkaardiks Sinu ettevõtte kodulehel ja ka sotsiaalmeedias. On kindlaks tehtud, et esmalt püüavad pilku just pildid ja alles siis liigub pilk teksti juurde. Toote- ja reklaamfotodesse tasub kindlasti investeerida. Head pildid aitavad kasvatada müüki ja jätavad Su toodetest kvaliteetse ja usaldusväärse mulje.

Tootefoto on foto puhtal valgel taustal. Sellised pildid on eriti vajalikud e-poe tarbeks, kuid neid on hea kasutada ka reklaamides. Valgelt taustalt on hiljem hea toodet eraldada ja lisada uuele sobivale taustale.

Reklaamfoto tootest või tootmisprotsessist võib olla pildistatud loomulikus keskkonnas, kuhu antud toode sobib. Samuti võib Reklaamfotode pildistamise lavastada stuudios, luuest tootele sobiv keskkond.

Küsi hinnapakkumist tootefotode pildistamiseks!

  • Kirjelda, mis tootega on tegu! Mitut erinevat toodet on vaja jäädvustada? Kas soovite valgel taustal tootefotosid või loomulikus keskkonnas reklaamfotosid?
interjööri pildistamine

Tootefoto pildistamise hind

Tootefoto pildistamise hind algab 9 € tk. Suurema koguse toodete puhul koostan komplekti hinna.

Reklaamfoto pildistamise hind

Reklaamfoto pildistamine interjööris või lavastamine stuudios sõltub pildistamise keerukusest ja ajast. Hind alates 40 €h

Eel toodud hinnad on orienteeruvad ja lõplik hind selgub konsultatsiooni käigus. Hinna sees on pildistamine, fotode töötlemine, töödeldud trükikvaliteediga failid edastatuna serveri kaudu. Mitme erineva toote pildistamisel komplektihind