Disain ja kujundamine

Fotograafia

disain fotograafia

Graafiline disain ja kujundamine on aastaid olnud mu töö ja ka hobi. Ma alustasin umbes 15 aastat tagasi vanade fotode taastamisega, fotograafina töötades huvitusin järjest enam fototöötlustest, olen läbinud küljendamise ja vektorgrafika täiendkoolitusi. Kujundan erinevaid trükiseid alates postkaartidest kuni plakatite ja stendideni. Oluline osa mu tööst on raamatute kujundamine ja küljendamine. Siia juurde kuulub ka oskuslik fotomaterjali digitaliseerimine ja töötlemine. Minu käest võib tellida reklaami või ka töökuulutuse kujundamist sotsiaalmeediasse, väljaannetesse ja trükistesse.
Kujundan põnevaid fotodest kokku pandud pildikesi, kinkeraamatuid, postkaarte ja fotokollaaže olulisteks tähtpäevadeks.

Kujundamise kunstil puuduvad piirid, küsi ning Su mõtted ja ideed saavad teoks!

disain fotograafia

Ma olen töötanud fotograafina üle 20-ne aasta ja selle aja jooksul tegelenud fotograafia eri valdkondadega. Fotosessioonid stuudios ja looduses, erinevate oluliste elusündmuste- pulmade, sünnipäevade, juubelite, kokkutulekute ja ka ärasaatmiste jäädvustamised, samuti pildistamised koolides ja lasteaedades. Ka toote- ja interjöörifotod on olnud ja on ka praegu üks osa mu igapäeva tegevusest, kuna kasutan neid fotosid ka enda loodud kujundustes.
Kogemused on need, millest olen palju õppinud ja selle tulemusena saavad jäädvustatud näiteks laitmatud grupipildid üritustel või mõnd peressiooni pildistades jääb tujukast pisipõnnist pildile hoopiski väike päike :).

Kutsu mind pildistama ja Su erilised hetked jäävad elama!