Fotosessioon looduses, Sinu koduaias või ka linnatänaval

Pildistan enamasti Saaremaal ja Kuressaare ümbruses. Looduses pildistamise suurim eelis on lõputu pildistamise kohtade valik. Põnevaid kohti leiab mere ääres, metsas, linnatänavatel, pargis või ka Sinu armsas koduaias. Ühe sessiooni käigus saab kasutada mitut erinevat pildistamise paika.
Huvitavaid nüansse lisab  loomulik valgus. Päike ja veidike pilvi taevas on pildistamiseks hea ilm. Ajaliselt sobib hästi varajasem hommik või õhtusem aeg. Siis tulevad pildid soojemad ja sumedamad.
Vahel võib siiski külm tuul ja vihm pildistamiseks valitud päeva rikkuda. Sel juhul on heaks alternatiiviks fotosessioon stuudios või fotosessioon interjööris.

Fotosessiooni pikkus on tavaliselt 30 minutit kuni 1 tund. Portree või paari pildistamiseks piisab 30 minutist. Kui soovite pildistada perega või suurema grupiga ja jäädvustada on vaja erinevaid seltskondi, on soovitav aega varuda vähemalt 1 h. Minisessioon sobib hästi, kui on vaja jäädvustada vaid mõned portreefotod ühest inimesest.

Pildistamise paketid ja hinnad

 • Minisessioon looduses 15-20 minutit 40 €
  (sisaldab pildistamist 15 minutit,  kuni 5 töödeldud trükifaili ja 3 10×15 fotot paberile)
 • Fotosessioon looduses 30 min. 75 €
  (sisaldab pildistamist 30 min., kuni 12 töödeldud trükifaili ja 6 10×15 + 1 15×20 foto paberile)
 • Fotosessioon looduses 1 tund 145 €
  (sisaldab pildistamist 1 h, kuni 20 töödeldud trükifaili ja 10 10×15 + 1 15×20 foto paberile)
 • Fotosessioon looduses 2 tundi 260 €
  (sisaldab pildistamist 2 h, kuni 40 töödeldud trükifaili ja 20 10×15 + 1 15×20 foto paberile)

Peale pildistamist teen failidest esialgse valiku ja saadan Teile lingi, mille abil saate teha ise lõpliku valiku. Alles jäävad parimad kaadrid. Paketile saab soovi korral lisakaadreid juurde osta! Töödeldud lisakaader 5 € tk

Väljaspool Kuressaaret lisandub transporditasu 0,50 € km.

Paketi sisse kuuluvad ka väljatrükid sest, väljatrükk failist peab olema vähemalt sama ilus, kui pilt arvuti ekraanil. Trükitingimused laborites on aga erinevad ja igast laborist ei pruugi saada samast failist sama kvaliteediga tulemust.

Küsi lisaväljatrükke alati fotograafilt!

Valmis fotod saate kenas ümbrikus. Võimalus on tellida pildid kohe ka albumis või  võite lasta koostada valitud piltidest kauni fotoraamatu.
Fotosessioon looduses on hea kingiidee. Saadaval ka kinkekaardid!

Küsi pildistamise aega!