Fotosessioon interjööris, sinu kodus või muus kaunis kohas

Fotosessioon interjööris on heaks alternatiiviks, kui looduses pildistamiseks ei ole sobivat ilma ja aega või soovitaksegi jäädvustada mõnd sündmust või koosolemist koduses keskkonnas või muus kohas, mis on seotud varasemate traditsioonidega.
Interjööris pildistamiseks sobib hästi Sinu kodu. Nii jääb pildile ka keskkond, kus sel hetkel elatakse. Kunagi hiljem on neid pilte hea vaadata ja meenutada ka kohaga seonduvat.
Pildistamiseks võib ka kasutada omapärase interjööriga muid avalikke siseruume. Olen pildistanud Kuressaares Ekesparre Boutique hotelli hubases fuajees, Grand Rose SPA hotellis ja ka Saaremaa Veskis. Selleks küsin eelnevalt koha omanikult loa.

Fotosessiooni pikkus on tavaliselt 30 minutit kuni 1 tund. Portree või paari pildistamiseks piisab 30 minutist. Kui soovite pildistada perega või suurema grupiga ja jäädvustada on vaja erinevaid seltskondi, on soovitav aega varuda vähemalt 1 h.

Pildistamise paketid ja hinnad

 • Minisessioon interjööris 15 minutit 40 €
  (sisaldab pildistamist 15 minutit, kuni 5 töödeldud trükifaili ja 3 10×15 fotot paberile)
 • Fotosessioon interjööris 30 min. 75 €
  (sisaldab pildistamist 30 min., kuni 12 töödeldud trükifaili ja 6 10×15 + 1 15×20 foto paberile)
 • Fotosessioon interjööris 1 tund 145 €
  (sisaldab pildistamist 1 h, kuni 20 töödeldud trükifaili ja 10 10×15 + 1 15×20 foto paberile)
 • Fotosessioon interjööris 2 tundi 260 €
  (sisaldab pildistamist 2 h, kuni 40 töödeldud trükifaili ja 20 10×15 + 1 15×20 foto paberile)

Peale pildistamist teen failidest esialgse valiku ja saadan Teile lingi, mille abil saate teha ise lõpliku valiku. Alles jäävad parimad kaadrid. Paketile saab soovi korral lisakaadreid juurde osta! Töödeldud lisakaader 5 € tk

Väljaspool Kuressaaret lisandub transporditasu 0,50 € km.

Paketi sisse kuuluvad ka väljatrükid sest, väljatrükk failist peab olema vähemalt sama ilus, kui pilt arvuti ekraanil. Trükitingimused laborites on aga erinevad ja igast laborist ei pruugi saada samast failist sama kvaliteediga tulemust.

Küsi lisaväljatrükke alati fotograafilt!

Valmis fotod saate kenas ümbrikus. Võimalus on tellida pildid kohe ka albumis või  võite lasta koostada valitud piltidest kauni kinkeraamat. Saadaval ka kinkekaardid!

Küsi pildistamisele aega!