Isikupäraste kaartide kujundamine erinevateks tätpäevadeks

Tänapäeval on kombeks teha kingitusi ümbrikus ja vahel on see soov juba kutselgi kirjas. Kuidas teha aga kingitus ümbrikus eriliseks?
Kaartide kujundamine fotodega annab selleks palju võimalusi. Isiklikult kujundatud kaart võib olla osa kingitusest ja üllatab saajat.

Kaartide kujundamine isiklike fotodega

Fotodega saab ilmestada postkaarte, kutseid, tänu- ja rahakaarte, silte peolauale või pudelile, laululehti, kavasid või ka mälestuskaarte.

Kujunduses kasutan fotosid ja kunstniku- Tiina Moskalenko ning ka enda loodud illustratsioone. Vajadusel pildistan soovitud detaile, mis sobivad teemaga ja lisan need kujundusse. Kaardi või muu trükise saab muuta isiklikuks ja emotsionaalseks, kasutades kaardi saaja fotot, tema lemmiklilli, loomi või muid mälestusi, mis saajaga seonduvad. Kaardi võib lasta kujundada ka mitme leheküljelise kollaažina, kasutades mitut erinevat fotot.

Mida on vaja teha kaartide kujundamise teostamiseks?

Otsi välja fotod ja koosta tekstid, mida kaardile soovid. Fotosid võib olla esialgu mitu. Inimest saab vajadusel taustast eraldada või võtta grupipildi pealt. Annan Sulle nõu kuidas ja millist fotot trükisel kasutada. Tekst ei pea olema lõpuni viimistletud, vajadusel korrigeerin teksti.
Kaardile soovitud materjalid saab saata meili teel, postiga või ise kohale tuua. Vanad fotod skänneerin ja uuendan või koloreerin. Kujunduse loon vastavalt Sinu soovile ja kaardisaaja eripärale. Kaardi trükkimine jäta samuti minu hoolde. Suuremate koguste puhul (kui tegemist on näiteks kutsetega) teen Sulle trükkimise osas hinnapakkumise.

 

Trükise kujunduse tellimine

kaartide kutsete kujundamine
Kaartide kujundaminene
Kaartide kujundamine

Kaartide ja muude väksemate trükiste kujundamise hind alates 15 € tk. Hinnale lisandub trükkimise hind!
Trükiste kujundamise hind sõltub materjalide kvaliteedist ja hulgast, samuti töö eripärast. Täpne hind kujuneb konsultatsiooni käigus.