Pildistamine üritustel

Pildistan erinevatel üritustel, milleks on sünnipäevad, tähtpäevad, juubelid, kokkutulekud ja ka armsa inimese ärasaatmine.

Pildistamine üritustel on oluline, sest erilised elusündmused tasub alati jäädvustada. Tänasel päeval on selleks erinevaid võimalusi ja pildistav telefon on pea igal ühel alati kaasas. Tihti kipuvad aga külaliste klõpsitud kaadrid jäämagi kellegi seadmesse. Ei mäletata, kes pildistas ja kuidas pilte näha saab. Failide sorteerimine, nendega tegelemine, saatmine… see kõik võtab piisava aja, nii lükatakse antud tegevust edasi kuni sündmus ununeb. Aastaid hiljem üritust meenutades selgub, et pilte sellest koosolemisest ei olegi. Fotode väärtus tõuseb alati siis, kui sündmusest on juba mõnda aega mõõdas. Hiljem fotosid vaadates on hea mõõdunut meenutada ja nii mäletame sündmusest rohkem.

Fotograafina oskan valida pildistamiseks sobiva koha, näen detaile, sätin inimesed grupipildile nii, et nad ka ilusti näha jäävad, märkan ka seda, mis jääb taustale jne. Külalised võivad peol ennast vabalt tunda ja kellelgi ei ole kohustust ega vastutust pildistamise või failidega tegeleda. Fotograafi kaudu on edaspidi lihtne väljatrükke ühest kohast tellida. Paberil pildid kenas albumis meenutavad veel aastate pärast toredat koosviibimist.

Küsi hinnapakkumist ürituse jäädvustamiseks!

  • Kirjuta, kus ja millal üritus toimub. Kirjelda, kui pikalt ja mida täpsemalt on soov jäädvustada, kui palju on orienteeruvalt üritusel inimesi, kas soov on pildistada ka ühispilt!